Zima

Nízke Tatry a okolie nášho apartmánového domčeku je rajom pre zimné športy a wellness.

Ski Tále

Len asi 2 km od nás je lyžiarske stredisko Ski Tále s 2,77 km zjazdoviek a 3,9 km bežeckou traťou. V tomto stredisku si prídu na svoje všetci lyžiari rôzneho pokročilostného stupňa. V lyžiarskom stredisku funguje tiež požičovňa lyží a lyžiarska škola Berg, s ktorou máme osobne veľmi dobré skúsenosti.


Mýto pod Ďumbierom


Asi 4 km od nás je lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom so sedačkovou lanovkou, lyžiarskou školou Berg a požičovňou lyží. V lyžiarskej škole je aj pás, ktorý začínajúcich lyžiarov bez stresu vytiahne do kopca, ktorý je miernejší a pre začiatočníkov tak veľmi vhodný. Aj pokročilí lyžiari sa tu však nebudú nudiť, hlavný svah je o niečo dlhší ako na Táľoch, avšak sedačka je zas o niečo pomalšia.


Jasná Nízke Tatry

Na Chopku, ktorý je vzdialený od nás asi 8 km a v stredisku Jasná Nízke Tatry nájdete 28 lanoviek a vlekov a takmer 49 km zjazdoviek. Na južnej strane Chopku bola v decembri 2016 otvorená aj nová kabínková lanovka, čím sa viete pohodlne vyviesť na vrchol a zalyžovať si aj na juhu aj na severe Chopku.


Wellness

V obci Bystrá, asi 2 km od nás je Wellness hotel Bystrá s bazénom s protiprúdom a saunami a asi 1,5 km od apartmánového domu je Hotel Partizán s bazénmi a saunami. Tatralandia a Bešeňová so svojimi aquaparkmi sú vzidalené asi 60 minút autom.