Ubytovanie

V našom trojpodlažnom apartmánovom domčeku je k dispozícii na každom podlaží jeden apartmán s osobitným vchodom.

Veľký rodinný apartmán na prízemí je pohodlne dostupný bez schodov a je tak osobitne vhodný pre rodiny s najmenšími detičkami s jednoduchou možnosťou vstupu s detským kočíkom. Má predsieň, dve spálne, dve kúpeľne (v jednej je rohová vaňa), veľkú obývaciu izbu s krbom, jedálenskú časť s dobre vybavenou kuchyňou. V každej spálni je jedna veľká manželská posteľ a jedna poschodová posteľ, do apartmánu sa tak zmestia pohodlne dve rodiny. V jednej zo spální je detská postieľka. Výmera apartmánu je 100 m2, k apartmánu prislúcha terasa.

Veľký vintage apartmán na prvom poschodí je štýlovo zariadený apartmán rovnakej 100 m2 výmery ako apartmán na prízemí. Má rovnaký pôdorys a dve spálne, dve kúpeľne (v jednej je rohová vaňa), veľkú obývaciu izbu s krbom, jedálenskú časť s dobre vybavenou kuchyňou. Tiež je v každej spálni jedna veľká manželská posteľ a jedna poschodová posteľ, čím je pohodlne vhodný pre dve rodiny. Čerstvý horský vzduch je prístupný cez balkón.

Podkrovný apartmán je menší (75 m2), vhodný skôr pre jednu rodinu alebo dva mladé páry. Má jednu spálňu s veľkou manželskou posteľou a v predsieni je k dispozícii ešte jedna manželská posteľ. Kuchyňa s jedálenskou časťou a obývačkou je veľmi dobre vybavená. V apartmáne je jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a samozrejme balkón.

Pre romantické duše je zadarmo k dispozícii krbové drevo a budeme veľmi radi, ak budete kúriť v krbe. Vedľa domčeku sme pre vás pripravili ohnisko, kde si môžete upiecť slaninku, špekáčiky alebo uvariť guláš. Ak sa vám variť práve nechce, asi 20 metrov od apartmánu je reštaurácia Kúria na Táľoch s lokálnymi špecialitami v krásnom prostredí.

Parkovanie je zadarmo pred alebo vedľa domčeku, wifi je v celom objekte zdarma. Najbližšie potraviny sú v obci Bystrá vzdialené asi 2 km, v nedeľu sú otvorené dopoludnia potraviny v Mýte pod Ďumbierom. Celý areál je ľahko prístupný z hlavnej komunikácie, je však od nej oddelený asi 100 metrovým zeleným pásom, takže vaše deti nevybehnú na cestu.

Presnú polohu nájdete v časti kontakt. Niekoľko odporúčaní na výlety a trávenie času v okolí nájdete v časti leto a v časti zima.